Video upútavka

Aj pre toto sa oplatí prísť sa pozrieť.

Medzinárodný veľtrh ​​cestovného ruchu

Od 30. marca do 2. apríla 2023 sa na výstavisku Agrokomplex v Nitre uskutoční druhý ročník medzinárodného veľtrhu Caravan Bike Travel!

Po mimoriadnom úspechu prvého ročníka sme veľtrh tento rok ešte rozšírili a do Nitry pozvali všetky renomované karavanistické značky. Oplatí sa prísť, čaká vás tak ešte viac vystavovateľov a zaujímavostí zo sveta cestovania.

Pre karavany a obytné prívesy sú pripravené tri vzájomne prepojené pavilóny, kde na ploche takmer 10000 m​² nájdete celú ponuka značiek dostupných na SK trhu. Adria, Hymer, Weinsberg, Knaus, či iné TOP brandy do Nitry privezú celú svoju paletu aktuálnych modelov. Dobrá správa je, že na výstave bude možné ktorýkoľvek z nich si priamo zakúpiť alebo objednať.
Štvrtý pavilón je venovaný kempovaniu, vanlife životnému štýlu a cestovaniu. V takomto duchu sa ponesie aj prezentácia Overland festivalu. Pohodlne sa tu môžete usadiť pri čerstvej kávičke a vychutnať si cestovateľský film, alebo vypočuť prednášku na zaujímavú tému. Spoločne s Overlandom je pavilón venovaný kategórii Travel, kde svoje prezentácie chystajú kempy, regionálne združenia cestovného ruchu, jednotlivé kraje a cestovné kancelárie. Tu môžete objaviť turisticky atraktívne kúty Slovenska ale aj okolitých krajín, kam sa oplatí vyraziť na dovolenku či na výlet.

Okrem toho na veľtrhu CBT nájdete aj rôzne karavanistické eshopy, predajcov náhradných dielov, bicyklov a turistických potrieb. Môžete si tu nakúpiť pred sezónou všetko, čo potrebujete a to za výhodné veľtržné ceny!

Oplatí sa prísť do Nitry, tešíme sa na Vás na Caravan Bike Travel 2023!

Partneri

Tretí ročník

Privítame s novou webovou stránku, jemne upraveným vizuálom. Plánujeme ešte vyššiu účasť vystavovateľov, bohatší sprievodný program, množstvo noviniek. 
Tešíme sa na Vás!

Ponuka pre vystavovateľov

A ďakujeme všetkým.